♬ ♪ ♬Music is my Life!♬ ♪ ♬


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Antimass-uri :)))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Marius Mihai
♬ ♪ ♬ Dj ♬ ♪ ♬
Marius Mihai

Zodiac : Gemeni

Mesaje : 54
Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 33

Antimass-uri :))) Empty
MesajSubiect: Antimass-uri :)))   Antimass-uri :))) Icon_minitimeSam Aug 13, 2011 2:22 pm

de-a lungul timpului ne-am confruntat cu ratati care sufera de massuri ... e vremea sa le intoarcem favorurile :D

Varianta BRUTA

Avand in vedere mass-urile abundente ale unor retardati din lista mea sunt nevoit sa va aduc la cunostinta Mass-urile cretinilor:1) Sal all-chiar neinteresant,ce ma doare pe mine grija ca ai venit sau ca ai plecat tu.2) Ma duc sa manânc (sa fac dush,sa ma,etc...)-ce ma doare pe mine de ce faci tu.3)"X-ulescu" knd intri pe mess sa-mi dai buzz-de ce trebuie sa dai mass?nu potzi sa scrii acelei persoane chestia asta?tu cum esti cretin/a?4) Care are mel noua a lu`guta bagami-ash`n melodiile voastre,daca vreti sa nu va mai faceti de râs instalatzi-va dc++ sau ceva de descarcat.5)Faptul ca trimiteti massuri legate de Dumnezeu nu cred ca va face sa fiti credinciosi,mai bine mergeti la biserica si rugativa ma pacatosilor!6)"Ce parere ai despre mine?"- de ce trebuie sa stie toti ca esti un prost/a?


Varianta noua dar incompleta very happy

ATENTIUNE !!!!!!!!!!!!! DRAGI OBSEDATI DE MASSURI TAMPITE !!! CITITI SI INVATATI CA TARE PROSTI MAI SUNTETI Aviz pentru amatorii de massuri: 1. Directorul de la Yahoo nu inchide Yahoo-ul ... nu-i atat de prost 2. Nu e nici un copil cu grupa sanguina abcxyz care moare de plictiseala acuta in Koreea comunista... 3. Nu iti apare iubirea adevarata pe monitor daca restartezi de 5 ori compu, sari de 3 ori pe geam si iti omori toata familia cu o surubelnita 4. si daca tot credetzi in Dumnezeu mereti drecului la biserica si va rugati 5. Rugam toti amatorii de mass sa fie dragutzi si sa se sinucida, sau sa roage pe cineva sa ii execute... Multumim, Directia Anti-tembelism !


Varianta cenzurata

Avand in vedere mass-urile abundente ale unor "persoane" din lista mea sunt nevoit sa va aduc la cunostinta:Mass-urile "persoanelor":1) Sal all -chiar neinteresant,ce ma doare pe mine grija ca ai venit sau ca ai plecat tu!?2) Ma duc sa manânc (sa fac dush,sa ma..etc...) -si ma doare pe mine de ce faci tu 3) "X-ulescu" knd intri p mess sami dai buzz -de ce trebuie sa dai mass? nu poti sa scrii doar acelei persoane chestia asta? 4) Care are mel aia noua a lu` guta bagamiash`n melodiile voastre,dak vreti sa nu va mai facetzi de râs instalatziva dc++,sau ceva de downloadat 5)Faptul ca trimiteti massuri legate de Dumnezeu nu cred ca va face sa fiti credinciosi,mai bine mergeti la biserica si rugativa nu trimiteti dinastea ma pacatosilor!
Sus In jos
https://arcadesnodj.forumgratuit.ro
Choco :)

Choco :)

Zodiac : Gemeni

Mesaje : 2
Data de inscriere : 09/11/2011
Varsta : 26
Localizare : chocolate world

Antimass-uri :))) Empty
MesajSubiect: Re: Antimass-uri :)))   Antimass-uri :))) Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 10:31 am

Daaa.. Foarte taree.. :)))
Desi si eu mai fac asta din cand in cand, dar mna, mie imi place sa stresez lumea..
Sunt bruiator uman.. (D)
Oricum, e prea tare.. that\'s cool
Sus In jos
 

Antimass-uri :)))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♬ ♪ ♬Music is my Life!♬ ♪ ♬ :: Altfel de a asculta muzica :: Discutii libere si orice altceva-