♬ ♪ ♬Music is my Life!♬ ♪ ♬


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 10 pasi sa scapi de depresie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Marius Mihai
♬ ♪ ♬ Dj ♬ ♪ ♬
Marius Mihai

Zodiac : Gemeni

Mesaje : 54
Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 33

10 pasi sa scapi de depresie Empty
MesajSubiect: 10 pasi sa scapi de depresie   10 pasi sa scapi de depresie Icon_minitimeJoi Aug 11, 2011 8:20 am



1. Plimbaţi-vă cu maşina. Parcaţi la marginea drumului, puneţi-vă ochelarii de soare şi scoateţi pe geam uscătorul de păr. Îndreptaţi-l către maşinile care vin din faţă. Acum număraţi câţi şoferi frânează brusc în faţa voastră!

2. Reîncărcaţi automatul de cafea din biroul vostru cu cafea decofeinizată timp de trei săptămâni. Când toată lumea va fi depăşit dependenţa de cafea, schimbaţi-le cafeaua cu ESPRESSO.

3. Dacă scoateţi bani la ghişeul băncii la rubrica ?scopul folosirii banilor ? scrieţi ?pentru marijuana?.

4. Când sunteţi pe un coridor, săriţi în loc să mergeţi. Apoi încercaţi să număraţi câte persoane se uită la voi cruciş!

5. Dacă sunteţi la restaurant şi vreţi să comandaţi ceva, cereţi ?apă plată dietetică?.

6. Sunaţi-vă prietenii cu cinci zile înainte să mergeţi la o petrecere şi spuneţi-le că nu veţi putea fi prezent din cauza unei dureri de cap.

7. Când scoateţi bani de la ATM, apucaţi-vă de strigat din toţi rărunchii ?Am câştigat! Am câştigat!?

8. Dacă vă aflaţi într-o grădină zoologică, luaţi-o brusc la fugă către parcare strigând îngrozit ?Salvaţi-vă! A scăpat leul!?

9. Dacă aveţi copii, la masa de seară spuneţi-le că din cauza recesiunii va trebui să renunţaţi la ei!

10. La farmacie, cumpăraţi o cutie de prezervative şi după aia întrebaţi farmacistul unde este cabina de probă!
Sus In jos
https://arcadesnodj.forumgratuit.ro
Choco :)

Choco :)

Zodiac : Gemeni

Mesaje : 2
Data de inscriere : 09/11/2011
Varsta : 26
Localizare : chocolate world

10 pasi sa scapi de depresie Empty
MesajSubiect: Re: 10 pasi sa scapi de depresie   10 pasi sa scapi de depresie Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 10:42 am

Vaiiii :)))))
Imi place ala cu copiii, e prea penal :)))
Rad ca o apucata acuma, vezi ce-ai facut?
Vina taa!! :))))
Sus In jos
•Milkshake™

•Milkshake™

Zodiac : Balanta

Mesaje : 5
Data de inscriere : 08/12/2011
Varsta : 25
Localizare : Acasa...

10 pasi sa scapi de depresie Empty
MesajSubiect: Re: 10 pasi sa scapi de depresie   10 pasi sa scapi de depresie Icon_minitimeLun Ian 09, 2012 2:39 am

Mooooooor =))))))))

Cica ala cu copiii. Saracii! =))

Si ala ultimu` e bestial.. =))))))))))))))))))))) Unde e cabina de proba? =))))))))))))))))
Sus In jos
BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ

BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ

Zodiac : Rac

Mesaje : 20
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 29
Localizare : Pe acolo =)

10 pasi sa scapi de depresie Empty
MesajSubiect: Re: 10 pasi sa scapi de depresie   10 pasi sa scapi de depresie Icon_minitimeLun Ian 09, 2012 4:05 am

Mooor =)))
Haide breee =))
De acum nu mai merg, incep sa sar =))))
Saracii copii=))) mor de ras
Sus In jos
Stefz :)

Stefz :)

Zodiac : Pesti

Mesaje : 10
Data de inscriere : 28/06/2012
Varsta : 28
Localizare : La pc ^^

10 pasi sa scapi de depresie Empty
MesajSubiect: Re: 10 pasi sa scapi de depresie   10 pasi sa scapi de depresie Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 9:17 am

9 si 10 sunt penale =)) Defapt toate sunt. Asta da metoda sa scapi de depresie :)
Sus In jos
Continut sponsorizat




10 pasi sa scapi de depresie Empty
MesajSubiect: Re: 10 pasi sa scapi de depresie   10 pasi sa scapi de depresie Icon_minitime

Sus In jos
 

10 pasi sa scapi de depresie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♬ ♪ ♬Music is my Life!♬ ♪ ♬ :: Altfel de a asculta muzica :: Discutii libere si orice altceva-